Zlamovacie dvere

Zlamovacie dvere

Výrobca: ATVYN
Kód: AZ-001
 

Zlamovacie dvere

Laminátové interiérové dvere zlamovacie od slovenského výrobcu ATVYN. Kvalitná povrchová úprava CPL laminát od rakúzskeho koncernu EGGER a KAINDL zaručuje vysokú odolnosť voči oderu (detské hračky, domáce zvieratá), poliatiu kvapalinami (povrch CPL nesaje), ľahkú údržbu a čistiteľnosť.


Identický CPL laminát je použitý nielen na povrchu dverí, ale aj na zárubniach a zasklievacích lištách (žiadna približná papierová fólia, alebo namorená lišta). Lamináty EGGER a KAINDL sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dýha, či drevený masív. Na rozdiel od dýhy a masívu je CPL laminát stálofarebný.


Tento dômyselne zkonštruovaný otvárací systém rieši prechod cez zúžené priestory, kde ani jedna ani druhá strana miestnosti neumožňuje úplné otvorenie dverí do priestoru. Po otvorení dvere pretŕčajú do obidvoch strán miestností v dĺžke približne 1/3 šírky krídla dverí. Svetlosť prechodu je takto znížená približne o 10 cm. Týmto spôsobom sú vyrábané iba dvere jednokrídlové 80 a 90 a dvere dvojkrídlové 165 a 185.


Vyrobiť dvere ako zlamovacie je možné len u modelov:

A-1 A-2 F-1 F-2 F-3
F-4 F-5 F-6 F-7 F-8


Copyright 2017 - 2024 © topdvere